WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Anna Owczarek-Sznura

Certyfikowany lektor metody Leo English. Absolwentka filologii angielskiej na UAM Poznań. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Nauczycielem języka angielskiego została już jako studentka i od tamtego czasu stara się przełamywać u swoich uczniów i studentów strach przed mówieniem w języku angielskim, bo niezależnie czy są to dzieci, młodzi dorośli czy doświadczeni zawodowo profesjonaliści wszyscy przynoszą na zajęcia tę obawę. Najbardziej w swojej pracy kocha ten moment kiedy uczeń czy uczennica ze zdziwieniem w oczach stwierdza „I CAN SPEAK ENGLISH”.
W wolnych chwilach gada po angielsku do swoich orchidei, a ma ich dość pokaźną kolekcję, albo „stoi przy garach” bo jak mówi „nie ma nic bardziej odstresowującego niż eksperymenty kulinarne ani nic bardziej uspokajającego niż zapach świeżego domowego chleba.

Adam Egiert

Magister filologii angielskiej, nauczyciel z dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi; egzaminator gimnazjalny i maturalny, a także certyfikowanym lektor metody BLS. Wielokrotnie współorganizował projekty edukacyjne, międzynarodowe wymiany młodzieży oraz uczestniczył w dwutygodniowym kursie metodycznym Overseas Teachers Refresher Course w Regent School of English w Londynie. W klasie zdecydowanie najbardziej lubi integrować, uczyć wykorzystując gry i zabawy językowe, oswajać gramatykę, rzucać wyzwania i widzieć ich efekty.

Kamila Szczepaniak

Certyfikowany lektor metody Leo English. Ukończyła studia na kierunku filologii w zakresie języka angielskiego oraz stosunki międzynarodowe w specjalności amerykanistyka i mass media. Posiada 11-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, nadal podnosi swoje kwalifikacje. W wolnych chwilach chętnie podróżuje i poznaje nowe miejsca. Lubi czytać, jeździć na rowerze i oglądać ciekawe filmy – szczególnie te, które je rozśmieszają. Optymistycznie nastawiona do nowych wyzwań, z uśmiechem wprowadzi dzieci w świat języka angielskiego.