WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Anna Owczarek-Sznura

Certyfikowany lektor metody Leo English. Absolwentka filologii angielskiej na UAM Poznań. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Nauczycielem języka angielskiego została już jako studentka i od tamtego czasu stara się przełamywać u swoich uczniów i studentów strach przed mówieniem w języku angielskim, bo niezależnie czy są to dzieci, młodzi dorośli czy doświadczeni zawodowo profesjonaliści wszyscy przynoszą na zajęcia tę obawę. Najbardziej w swojej pracy kocha ten moment kiedy uczeń czy uczennica ze zdziwieniem w oczach stwierdza „I CAN SPEAK ENGLISH”.
W wolnych chwilach gada po angielsku do swoich orchidei, a ma ich dość pokaźną kolekcję, albo „stoi przy garach” bo jak mówi „nie ma nic bardziej odstresowującego niż eksperymenty kulinarne ani nic bardziej uspokajającego niż zapach świeżego domowego chleba.

Karolina Gaca

Certyfikowany lektor metody Leo English. Absolwentka edukacji elementarnej z terapią pedagogiczną na UAM Poznań, historii nauczycielskiej na GSWM w Gnieźnie, dydaktyki języka obcego na WSKPiSM w Warszawie oraz studentka filologii angielskiej na WSJO w Poznaniu. Posiada również certyfikat FCE. Stale podnosi kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach na terenie całej Polski. Pracowała jako wychowawca w przedszkolu, od roku związana jest z zespołem szkolno-przedszkolnym, gdzie wprowadza najmłodsze grupy w krainę języka angielskiego. Prywatnie mama swojego „eksperymentu naukowego”, czyli dwujęzycznej trzylatki.
Fanka nowoczesnych technologii w nauczaniu, lubi śpiewać, skakać, tańczyć i przygotowywać kolorowe pomoce do zajęć. Największą radość sprawia jej, kiedy dzieci mówią: „angielski z panią jest najlepszy”.
W wolnych chwilach czyta książki, zajmuje się wolontariatem w schronisku dla bezdomnych zwierząt i razem z córką uczestniczy w rekonstrukcji historycznej.